• Prenájom a prevádzka skákacích hradov, šmýkačiek, hračiek.
  Ozajstná zábava pre každého
 • Prenájom a prevádzka skákacích hradov, šmýkačiek, hračiek.
  Ozajstná zábava pre každého
 • Prenájom a prevádzka skákacích hradov, šmýkačiek, hračiek.
  Ozajstná zábava pre každého
 • Prenájom a prevádzka skákacích hradov, šmýkačiek, hračiek.
  Ozajstná zábava pre každého
 • Prenájom a prevádzka skákacích hradov, šmýkačiek, hračiek.
  Ozajstná zábava pre každého
 • Prenájom a prevádzka skákacích hradov, šmýkačiek, hračiek.
  Ozajstná zábava pre každého
 • Prenájom a prevádzka skákacích hradov, šmýkačiek, hračiek.
  Ozajstná zábava pre každého
 • Prenájom a prevádzka skákacích hradov, šmýkačiek, hračiek.
  Ozajstná zábava pre každého

Vítajte na našich stránkach!

Vítajte na našich stránkach!

Naša rodinná spoločnosť je zameraná na prenájom a prevádzkovanie skákacích hradov a šmýkačiek na verejné aj súkromné podujatia.

Bezpečnost je veľmi dôležitá pri prevádzkovaní nafukovacích detských atrakcií, práve preto sú  naše hrady a šmýkačky kvalitné anglické výrobky. Prešli technickou skúškou a disponujú osvedčením EN 71, EN 14960, ktoré garantuje bezpečné použitie.

Našim cieľom je spokojnosť zákazníkov a rozžiarené detské očká. 

Ak hľadáte spoľahlivosť, serióznosť za bezkonkurenčné ceny, ste na správnom mieste. Snažíme sa naše ceny udržiavať čo najnižšie, aby sme pomohli splniť sen každého dieťaťa: nafukovací hrad na narodeninovej párty!

Dúfame, že prispejeme k dobrej zábave, ktorou chcete deťom zabezpečit nezabudnuteľný zážitok.

Naše hrady odporúčame
na rôzne podujatia:

-rodinné programy

-narodeninové oslavy

-záhradné párty

-školské a škôlkárske akcie

-letné tábory

-firemné podujatia, teambuildingy

-festivaly, majálesy

-Deň detí

-športové podujatia

-obecné dni, hody

Prezrite si našu ponuku a kontaktujte nás na našej webovej adrese, Facebook stránke (Link nájdete v hlavnom MENU, alebo a pätičke stránky), alebo telefonicky! Tešíme sa na spoluprácu!

Naše pravidlá

Skákací hrad vyžaduje rovnú udržiavanú trávnatú plochu na postavenie, poprípade rovnú plochu z  betónu, zo zámkovej dlažby alebo so štrkovým zásypom.

Naše hrady sú určené pre deti! Výnimky sú upresnené v ponuke.

Na verejné podujatia prenajímame naše hrady len s obsluhou.

Pri výbere hradu berte do úvahy vek a váhu detí.  Naraz môžu atrakciu používať deti približne rovnakého veku a váhy.

Do hradu je prísne zakázané nosiť jedlo, nápoje a ostré predmety!

Do hradu sa vstupuje vo vhodnom oblečení, bez topánok a bez okuliarov. Zákaz vstupu domácich zvierat!

Je zákazé sa biť, alebo zápasiť a vykonávať akrobatické skoky ako saltá a podobne! Na steny hradu sa nesmie liezť!

Nafukovacia atrakcia je vždy odborne postavená našimi pracovníkmi a pripevnená k zemi kolíkmi. Je prísne zakázané hrad otočit, alebo s ním  hýbať!

Hrad sa nesmie nafukovať a spúšťať pokiaľ sú na ňom deti!

Skákací hrad musí byť vždy pod dozorom dospelej osoby!

V silnom vetri a daždivom počasí sú hrady nefunkčné!

V prípade zlého počasia sa objednávka môže zrušiť v ráno podujatia.

V prípade poškodenia hradov postupujeme podľa bodov uvedených v Zmluve o prenájme a účtujeme Vám za opravu. Pri značnom poškodení Vám vystavíme účet za cenu hradu.

Pri súkromných akciách nájomca s podpísaním nájomnej zmluvy akceptuje podmienky a pravidlá zmluvy a  podmienky a pravidlá zverejnené na webovej stránke zároveň sa zaväzuje, že ich bude dodržiavať. Nájomnú zmluvu môžete stiahnuť v pätičke stránky.

Pri verejných akciách ústna alebo písomná objednávka je rovnakej hodnoty ako podpísaná nájomná zmluva. S objednávkou nájomca akceptuje podmienky a pravidlá zverejnené na webovej stránke a v zmluve a zároveň sa zaväzuje, že ich bude dodržiavať.

Nájomca súhlasí so spracovaním osobných údajov, ktoré prenajímateľ získa pri objednávke. Spracovanie osobných údajov prebieha v súlade platných zákonov SR. Ustanovenia o ochrane osobných údajov môžete prečítať v pätičke stránky.

FAQ - ČASTÉ OTÁZKY

 

Ako objednať nafukovací hrad?

 1. telefonicky : 0908 454 868
 2. na facebooku, messengeri: Nafukovacie hrady – Dunajská Streda, Légvárak Dunaszerdahely
 3. e-mailom: legvar@legvar.sk

Vaše objednávky prijímame nepretržite každý deň!

 

Koľko stojí akcia so skákacím hradom?

Ceny prenájmu sú od 65Eur do 120Eur na súkromné akcie a od 70Eur do 170Eur pre verejné podujatia. K tomu sa pripočíta cena dopravy (viď nižšie). Naše ceny nájdete pri rozpise hradov v Menu: Naša ponuka.

 

Aký je postup objednávania?

Pri objednávke si zapíšeme meno, adresu objednávateľa, a číslo mobilu. Dohodneme sa na presnom termíne akcie. Keď je potrebné, radi Vám pomôžeme pri výbere skákacieho hradu. Kauciu neplatíte, objednávku je možné zrušiť do poslednej chvíle z dôvodu nepriaznivého počasia alebo ochorenia.

 

Kedy mám objednať skákací hrad, aby som nepremeškal?

Ak plánujete prenajímať v hlavnej sezóne v sobotu (jún-august a okolo Dňa detí) tak odporúčame rezervovať atrakciu čím skôr. Cez týždeň a v nedeľu Vám takmer určite budeme schopní zabezpečiť skákací hrad, aj keby ste volali na poslednú chvíľu. Samozrejme čím skôr, tým lepšie a istejšie!

 

Ako je to s dopravou?

V Dunajskej Strede doprava je zadarmo. Do 40km od Dunajskej Stredy účtujeme 70centov za kilometer za dopravu. (Napr. Veľký Meder, Tichá ulica, 21,8km. Cena: 21,8km x 0,70Eur = 15.26Eur.) Nad 40 km pripočítame 10% príplatok.

 

Zmestí sa skákací hrad v záhrade?

Na stránke pri rozpise hradov nájdete presné rozmery našich atrakcií,  aj potrebnú plochu na inštaláciu. Keď nie ste si istý, či sa hrad zmestí, môžete nám poslať fotku cez mail, messenger alebo sms a my Vám poradíme. Poprípade zastavíme sa u Vás na prehliadku terénu.

 

Skákacie hrady sa používajú iba vonku?

Nie. Síce väčšina našich akcií je vonku, ale sme už boli v teločvičniach, kultúrnych domoch, v priestoroch obecného úradu, v športovej hale, dokonca raz aj v skladových priestoroch pre obilie. (Pozrite fotky v Galerii)

 

Koľkoročné a koľko detí môže sa hrať v skákacom hrade?

Naše hrady odporúčame pre vekovú kategoriu: 2-14 rokov, 6-12 detí naraz. Sú hrady, ktoré sú skôr určené pre menšie deti iné, zase pre väčšie. Toto si tiež môžete prečítať pri rozpise hradov. Odporúčame, aby nafukovačky používali deti približne rovnakého veku a váhy. Pri nesprávnom použití (Viac detí, ako je predpísané. Váhové hranice prekročené.) môže dojsť k poškodeniu hradu a k úrazom detí.

 

Skákacie hrady môžu používať aj dospelí?

Nie. Momentálne máme len jednu nafukovačku v našej ponuke aj pre dospelých: Gladiátor. Drevené hračky a lukostreľba nemá vekovú hranicu.

 

Kedy prídete postaviť hrad?

Obvykle medzi 11-15 hodinou. Vždy sa snažíme splniť vaše časové požiadavky, ale pri doprave hradov musíme brať do úvahy logistické prvky, plánovanie trasy, časové obmedzenia, vzdialenosť medzi jednotlivými akciami, atď.

Počasie a ročné obdobia tiež ovplyvňujú čas dopravy hradov. Počas leta Vám neodporúčame obednajšie akcie, lebo hrad sa rozohrie a povrchy vystavené slnečným lúčom budú páliť. V predsezóne a cez jeseň sa stmieva skôr, vlhkosť, teplota vzduchu klesne, to znamená, že musíme “zatvárať” skoršie.

 

Čo sa stane pri postavení hradu?

Objednávateľ alebo zástupca, ktorý dovŕšil 18, musí byť na mieste. Vysvetlíme pravidlá používania skákacieho hradu,  podpíše sa nájomná zmluva. Skákací hrad vyžaduje rovnú udržiavanú trávnatú plochu na postavenie, nakoľko hrady sú k zemi pripevnené kolíkmi. Trávnatá plocha musí byť bez kameňov a výkalov domácich zvierat. Zdroj energie, čize zásuvka 220V musí byť do vzdialenosti 25m.

 

Nemám trávnik, môžem objednať skákací hrad?

Áno, skákací hrad môžeme postaviť aj na rovnú plochu z betónu, zo zámkovej dlažby alebo na plochu so štrkovým zásypom. To však pri objednávke nám musíte povedať, aby sme boli pripravení.

 

Nezničí skákací hrad môj trávnik?

Nie, doteraz sme nikdy nemali taký problem. Bežne dávame hrady dokonca aj na trávnik futbalových ihrísk.

 

Koľko trvá postavenie a rozobranie hradu?

Postavenie trvá od 15 do 30 minút, rozobranie približne takisto. Závisí od typu a veľkosti hradu.

Vždy však prichádzame v dostatočnom časovom predstihu tak, aby atrakcia bola pripravená na prevádzku na dohodnutý termín.

 

Ako dlho môže byť skakacý hrad u nás?

Naše atrakcie prenajímame na 5 hodín, a to najneskôr do zatmenia. Zverejnené ceny na stránke a na Facebooku sú platné na túto dobu. Na kratšiu dobu ceny sa nezmenia, nakoľko prevažná väčšina práce je montáž, demontáž a doprava, a to sa nezmení.

 

Je možné prenajať hrad na dlhšiu dobu?

Áno, po dohode. Pri objednávke musíte povedať vaše požiadavky. Za nadčas prirátame príplatok. Po 5 hodinách však motor musíte vypnúť na min. 15 minút, aby sa neprehrial.

 

Môžeme si nechať skákací hrad aj cez noc?

To sú osobitné podmienky a otázka dohody.

 

Ako sa platí za akciu?

Zvyčajne sa platí po ukončení akcie v hotovosti a my Vám vystavíme pokladničný doklad (blok). Tiež Vám môžeme vystaviť faktúru, čo zaplatíte bankovým prevodom.

 

Aká je spotreba elektriny?

Motory požadujú stále napätie na elektrinu. Požiadavky: 230V, 1500-2500W, max 16Amper. V podstate, ako silnejší vysávač.

 

Storno?

Objednávku je možné zrušiť alebo presunúť na iný termín do poslednej chvíle z dôvodu nepriaznivého počasia alebo ochorenia. Keď deti ochoreli a viete, že akcia sa neuskutoční, dajte nám vedieť čím skôr, aby sme mali šancu prenajať atrakciu niekomu inému. Neúčtujeme príplatok za zrušenie akcie.

 

Čo sa stane, ked je počasie zlé?

Buď zrušite akciu na základe predpovede počasia vopred, alebo môžete vyčkať do poslednej chvíle. Keď v ráno akcie pred naším odchodom z firmy sa rozhodnete, že kvôli nepriaznivému počasiu zrušíte akciu, my jednoducho neprídeme. Avšak, keď ste sa rozhodli, že chcete nafukovací hrad aj napriek nečasu, my Vám budeme účtovať celú sumu, aj keď postavený skákací hrad ste nemohli použiť.

Pri zrážkach môžeme Vám poskytnúť plachty s ktorými sa hrad zakryje počas dažďa. Tým pádom voda sa nedostane do hradov a po zrážke sa deti môžu vrátiť. Malé množstvo vody neublíži, nakoľko aj hrady, aj motory sú vodoodolné. V silnom daždi a vetre je zakázané používať skákacie hrady! Tiež treba odpojiť elektrinu!

 

Sú skákacie hrady bezpečné?

Naše hrady a šmýkačky sú kvalitné anglické výrobky. Prešli technickou skúškou a disponujú osvedčením EN 71, EN 14960, ktoré garantuje bezpečné použitie. Pravidelne ich čistíme, udržujeme a dezinfikujeme.

Skákacie hrady sú pripevnené kolíkmi k zemi, alebo záťažmi na betóne, na dlažbe alebo vo vnútri. Odborne postavený a pripevnený hrad je prísne zakázané otočiť, alebo s ním  hýbať! Skákací hrad musí byť vždy pod dozorom dospelej osoby! Je zakázané sa biť, alebo zápasiť a vykonávať akrobatické skoky ako saltá a podobne! Na steny hradu sa nesmie liezť! Do hradu je prísne zakázané nosiť jedlo, nápoje a ostré predmety! Do hradu sa vstupuje vo vhodnom oblečení, bez topánok a bez okuliarov. Zákaz vstupu domácich zvierat!

 

Poistenie?

Máme platné poistenie zodpovednosti.

 

Verejné podujatia?

Na verejné podujatia ako obecné dni, festivaly, hody, majálesy prenajímame naše hrady len s obsluhou. Na tieto podujatia počas hlavnej sezóny v sobotu a v nedeľu prenajímame minimálne dve atrakcie.

Na predškolsé a školské akcie tiež môžeme zabezpečiť dozor. Keď pedagógovia dávajú pozor na deti podľa dohodnutých pokynov,  neplatia príplatok za obsluhu.

V tom prípade sa vypíše nájomná zmluva.

Ceny verejných podujatí tiež nájdete pri rozpise hradov, v Menu: Naša ponuka.

 

COVID 19

Pandémia COVID-19 postihuje všetky štáty sveta. My sme sa tiež museli prispôsobiť novým podmienkam. Dodržujeme pravidlá a predpisy prijaté vládou republiky.

Naše hrady dezinfikujeme pred každým použitím so špeciálnym dezinfekčným prostriedkom OXYCLORINE. Toto sa zvyčajne robí pred akciou na mieste akcie. Rozložený hrad postrekujeme dezinfekčným roztokom, čo vyschne cca. za 10 minút. Tento prostriedok nemá žiadny negatívny účinok na zdravie. Ak sa postrek nerobí na mieste, to znamená, že hrad už bol dezinfikovaný po poslednej akcii.

Každý týždeň máme sanitárny deň, počas čoho naše hrady a iné hry pravidelne udržujeme, čistíme a dezinfikujeme.

Dezinfekčná procedúra je veľkou finančnou záťažou pre nás a časovo náročným procesom. Preto sme zaviedli 10 eurový poplatok za dezinfekciu.

Tieto opatrenia zostanú v platnosti dovtedy, kým vláda SR a hlavný hygienik sa nerozhodnú o zrušení preventívnych opatrení.

Ochrana verejného zdravia, ako aj zdravie našich detí je našou najvyššou prioritou!